Loading color scheme

Kvarcinis akmuo džiugins ne tik virtuvėje

Kvarcinis akmuo džiugins ne tik virtuvėje

Kvarcinio akmens stalviršiai atrodo išties puikiai – elegantiški, dailų raštų ir itin patvarūs, jie paverčia namus tikra švente. Tik nebijokite jų gražumo - jie lengvai prižiūrimi. Viskas, ko jums reikės virtuvėje – tai kempinėlė, muilas ir vanduo.

Skaityti plačiau

Akrilinio akmens stalviršius lengva prižiūrėti

Akrilinio akmens stalviršius lengva prižiūrėti

Aukštųjų technoligijų pagalba pagaminti akrilinio akmens stalviršiai nepelyja, nedūlėja, netrupa ir neišsidėvi. Į praktiškai nesenstančią medžiagą neįsiskverbia bakterijos, grybelių sporos, neįauga apnašos. Jei po dešimties ar dvidešimties metų paviršius nebeblizga, pakanka gaminį nupoliruoti, ir jis vėl bus kaip naujas, lyg ką tik pagamintas. Kaip taip gali būti?

Skaityti plačiau

Presuota keramika - kas tai

Presuota keramika – kas tai?

Dar viena dirbtinio akmens rūšis skiriasi nuo kitų dviejų dirbtinio akmens rūšių (akrilinio ir kvarcinio) ne tik savo sudėtimi, bet ir gamybos ypatumais. Tokios plokštumos atrodo ypač moderniai ir pažvelgus sukuria lengvumo įspūdį, nes presuota keramika gali būti net labai plona, bet tvirtumu ir atsparumu lenkia natūralų akmenį. Gamintojų teigimu, ši 100% natūrali medžiaga yra paskutinis aukščiausiųjų technologijų mados klyksmas. Ekologiškesnio pasirinkimo turbūt negali būti – juk presuotos keramikos nereikia nei impregnuoti, nei dažyti, nei dengti kokiu nors laku.

Skaityti plačiau