Loading color scheme

Kvarcinis akmuo džiugins ne tik virtuvėje

Kvarcinis akmuo džiugins ne tik virtuvėje

Kvarcinio akmens stalviršiai atrodo išties puikiai – elegantiški, dailų raštų ir itin patvarūs, jie paverčia namus tikra švente. Tik nebijokite jų gražumo - jie lengvai prižiūrimi. Viskas, ko jums reikės virtuvėje – tai kempinėlė, muilas ir vanduo.

Tvirtas

Savo tekstūra ir raštais tikrus akmenis primenantys dirbtinio kvarco lakštai buityje pranašesni už natūralų akmenį – jie nepelyja, nedūlėja, neišsidėvi, netrupa – na, nebent trenksite į briauną kirvuku. Tokio stalviršio tikrai užteks visam gyvenimui.

Ekologiškas

Sudarytas iš 90-95 procentų į miltus sutrinto kvarco ir tik 5-10 procentų dervų bei pigmentų, kvarcinis akmuo netoksiškas ir nesukelia alergijos, nes neskleidžia į orą cheminių medžiagų. Dauguma kvarcinio akmens produktų turi Green Guard Environmental Institute sertifikatą, užtikrinantį minimaliausią įmanomą į aplinką išskiriamų lakiųjų medžiagų kiekį. Juk visi daiktai, kad ir minimaliai, kvėpuoja.

Lengvai nuvalomas

Kvarcinis akmuo kietas kaip granitas, o dėl įmaišytų dervų - netrapus, atsparus braižymui ir kitokiam išoriniam poveikiui. Į šią neporėtą medžiagą neįsigeria skysčiai – galite drąsiai išlieti burokėlių sultis, pribarstyti kario. Nuvalius stalviršį muiluotu vandeniu, neliks jokių dėmių. Pamirškite vaškus ir impregnantus!

Atsparus karščiui

Dar viena gera kvarcinio akmens savybė – santykinis atsparumas karščiui (iki 100 °C). Jei netyčia ant tokio stalo padėsite karštą puodą, nieko nenutiks. Tik specialiai to nedarykite, nes maža ką...  Nuo viryklės puodus geriau perkelkite ant lentelės, kol pravės.

Daug raštų ir spalvų

Kvarcinio akmens paletėje – šimtai spalvų ir raštų. Ar jūsų virtuvė moderni, ar tradicinio stiliaus – tikrai rasite savo. Tik nepamirškite, kad ant blizgių juodų paviršių gerai matysis pirštų atspaudai.

Plautuvė po stalviršiu

Plautuvę galima įmontuoti po stalviršiu – tai suteiks virtuvei elegancijos, o šeimininkei – papildomo patogumo, nes maisto likučiai valant stalą neužklius ir neįlįs į tarpus, nešvarumų nereikės krapštyti ar valyti šepetėliu. Dulkes ir vandenį nušluostyti – vieni niekai.

Erdvei suteikia elegancijos

Kvarcinis stalviršis papuoš ne tik virtuvę – akių neatitrauksite nuo kvarcine plokšte uždengtos palangės, kavos stalelio, komodos ar svetainės baldų. Ir dar - kvarcinio akmens lakštai dideli, todėl net stambus gaminys turės nedaug sudūrimų. Tai ypač aktualu dengiant plokštėmis sienas ir grindis ar kuriant baldus viešosiose ervėse – registratūras, barus ir tt.

Žinomiausi kvarcinio akmens gamintojai

Silestone, Caesarstone, Technistone